Dlaczego na weselu warto skorzystać z usług specjalnych?

Marzec 27, 2017
Dlaczego na weselu warto skorzystać z usług specjalnych?

Marzec 27, 2017

Każda para młoda organizująca wesele chce, aby było wyjątkowe dla nich i dla zaproszonych gości. Szuka usług na miarę swoich oczekiwań i możliwości. Przyszli Państwo młodzi chcą mieć swój wymarzony dzień...

Chcę Wam powiedzieć drodzy zakochani, że dokładnie tego samego chcą firmy, z których usług korzystacie. Wszyscy pracujący w branży weselnej tak samo jak i Wy chcą by Wasz dzień był idealny! Dlaczego? To proste! Tak naprawdę w tym biznesie najważniejsze jest „polecenie". Dobrze wykonana praca i Wasze zadowolenie jest dla nas usługodawców najlepszą reklamą.  Ponadto mamy tylko jedną szansę, by uczynić Wasz dzień wyjątkowym, a to bardzo dużo odpowiedzialność.

Wybierając różne usługi specjalne tj.:  barman-drink bar, foto budka, bar kawowy, słodki bufet, fontanna czekoladowa, lampiony, balony z helem, pudła z balonami, pokazy tańców, wypuszczanie białych gołębi i wiele, wiele innych pamiętajcie by nie wybierać półśrodków. Gwarantujemy(wiemy to z doświadczenia), że nawet najlepiej zaopatrzony stół z alkoholami  nie zapadnie w pamięć gości tak jak profesjonalnie przygotowany i podany drink przez barmana, którego praca nie jest tylko pracą, ale również pasją i sposobem na życie. Bo jak to się mówi pierwszy raz przychodzisz do baru po drinka, a drugi raz już po drinka i dla barmana ;) Wasi goście docenią to, że specjalnie dla nich stworzyliście na swoim weselu jakość i niepowtarzalność. Są często zaskoczeni i jednocześnie zadowoleni, gdy mogą bawić się  z Wami w Waszym dniu i korzystać z atrakcji, z których na co dzień pewnie niemieliby okazji skorzystać.  Nie raz byliśmy świadkami scen, gdzie goście wychodząc z wesela dziękowali młodym za to, że tak bardzo się dla nich postarali i przygotowali tyle atrakcji i niespodzianek. Niezmiernie przyjemnie jest tez nam usługodawcom, gdy goście wychodząc z przyjęcia przychodzą podziękować i powiedzieć zwyczajne, a jednocześnie tak wartościowe dla nas „ Dobra robota".

Pamiętajcie zatem, że ten dzień macie tylko raz. będziecie go wspominać do końca życia, opowiadać o nim swoim dzieciom i wnukom...

Życzę Wam, sobie i całej branży weselnej by to co wybierzecie na swoje wesele w tych opowieściach i wspomnieniach przywoływało tylko pozytywne emocje i uśmiech.

Mam nadzieję na do zobaczenia ;)

Ps. Życzymy dużo miłości! Przecież to z jej powodu to całe zamieszanie ;)

 

 

Sprawdź czy uzupełniłeś(-aś) wszystkie pola.
Nie można wysłać wiadomości, spróbuj ponownie.
Wysłano pomyślnie!!