HORECA / GASTROFOOD / ENOEXPO, w dniach 4-6 listopada 2015 w EXPO Kraków.

Listopad 07, 2015
HORECA / GASTROFOOD / ENOEXPO, w dniach 4-6 listopada 2015 w EXPO Kraków.

Listopad 07, 2015

Branżowe spotkania i warsztaty, światowej sławy eksperci z Polski i zagranicy, ogromna dawka specjalistycznej wiedzy – to wszystko czekało na nas podczas największych  jesiennych Targów  branży HoReCa w kraju, które odbyły się w Krakowie. Program towarzyszący Targów HORECA jeszcze nigdy nie był tak bogaty!  Ponad 300 wystawców z Polski i zagranicy prezentowało kompleksową ofertę wyposażenia obiektów noclegowych i gastronomicznych, zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych, a także żywność i napoje oraz wina z całego świata.  

Podczas  targów 5 listopada odbyły się Mistrzostwa Polski Cup Tasters 2016, to jedne z najbardziej prestiżowych zawodów rangi krajowej pod patronatem polskiego oddziału Speciality Coffee Assotiation of Europe, gdzie poznaliśmy  Mistrza Polski Cup Tasters! Wielkie gratulacje dla Kariny Pest, która będzie reprezentować Polskę na World Cup Tasters Championship w Chinach!

Naszi barmani  mieli okazje spotkać się również z mistrzem świata barmanów Wojtkiem Urbńskim  ambasadorem marki  BarEq, firmy która w swojej ofercie posiada  najnowszy sprzęt barmański. Od Wojtka również otrzymaliśmy kilka ciekawych wskazówek  jak wykorzystać podstawowe owoce do rewelacyjnych i oryginalnych dekoracji oraz w jaki sposób można przygotować i zaprezentować koktajle zgodnie z najnowszymi trendami barowymi na świecie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć  :-) 

bar
Sprawdź czy uzupełniłeś(-aś) wszystkie pola.
Nie można wysłać wiadomości, spróbuj ponownie.
Wysłano pomyślnie!!